ניקיון לאחר שיפוץ – למה מומלץ להשתמש בשירות כזה?

ניקיון לאחר שיפוץ
ניקיון לאחר שיפוץ

שיפוץ דירה או חלק ממנה הוא דבר משמח שלרוב כאשר אנו כבר מגיעים אליו אנו מלאים מאושר ומוטיבציה ורק רוצים ליהנות כבר מפירות השיפוץ שלנו. עם עבודת השיפוץ יש לצערנו גם לא מעט אבק, לכלוך ובלגן הנשארים במהלך ולאחר השיפוץ. אלה יכולים להיות מסכני בריאות ועל הדרך גם לא רצויים במקום כיוון שהם הורסים את היופי שבמקום הנקי, הנוח והנעים. למשל – אם שיפצתם את חדר האמבטיה אך על הרצפה יהיו כתמי בטון או חומרים שנותרו מהכנת הריצוף החדש או שבמסדרון יש כתמי צבע על הריצוף שנותרו מצביעת הקירות. כל אלה דברים לא נעימים ולא רצויים על אף שאינם מסכני בריאות כמו מסמרים, ברגים ושבבי אבנים/קרמיקה שעשויים להישאר על הרצפה או אפילו האבק הממלא את המקום.

ניקיון מקיף של הבית אחרי שיפוץ:

ניקיון אחרי השיפוץ הוא חשוב מאוד. במהלך השיפוץ נשארים על הריצוף כתמי צבע, כתמי בטון, לעתים גם כתמי שמן ולכלוך נוסף. בנוסף, שבבי בטון, שבבי אבנים, חלקי ריצוף ופסולת נוספת יכולה להיות באזור השיפוץ גם לאחר הניקיון הבסיסי של עובדי הקבלן שעבדו במקום. על כן כדאי יהיה לבצע ניקיון מקיף של הדירה ו/או אזור השיפוץ שכולל טיטוא, שטיפה, פינוי הפסולת, פאנלים, חלונות וכל שצריך כדי להשאיר את המקום נקי, נעים ומבושם לקראת שימוש מחדש.

מדוע זה כדאי לנקות לאחר השיפוץ?

עובדי הקבלן בדרך כלל רק מפנים את הפסולת לאחר עבודת השיפוץ וגם זה לא תמיד ולא באופן מלא. האבק נדבק על הקירות והריצוף, כתמי לכלוך שונים עשויים להישאר קבועים ו/או להרוס את הריצוף אם לא תנקו אותם במהירות וכך הלאה. הניקיון יסייע לכם ליהנות ממוצר מוגמר לאחר השיפוץ, אפשרות לשימוש בחדר/בקומה או בדירה שאתם משפצים וכן גם ברמה הבריאותית מדובר במשהו שהוא חשוב מאוד.