פאות יד שניה – איך לדעת שהפאה במצב טוב?

במקרים מסוימים בחיים אנשים מגיעים לרגע שבו הם רוצים להשתמש בפאה. הפאה משמשת כמעין מעטפת שיער ריאליסטית לראש ואיכות הפאות היום הוא כזה שלא ניתן לזהות שאותו אדם מסתובב עם פאה. ישנם אנשים המסתובבים עם פאות מסיבות רפואיות, אחרים בשל התקרחות בגיל צעיר או אנשים המעוניינים לשפר את מראה השיער שלהם למשהו שהם יותר אוהבים ושלמים אתו, משהו שאינם יכולים לעשות עם השיער הרגיל שלהם. פאות הן לא דבר זול במיוחד ולכן אנשים רבים מסתפקים ברכישת פאות יד שניה.

העלות של פאה:

ישנן אינספור סוגים של פאות, איכותיות יותר ואיכותיות פחות. פאות רפואיות ופאות רגילות, שיער קצר וארוך, שיער אדם אמיתי או חומר סינטטי ועוד. כל אלה עשויים להשפיע על מחיר הפאה. ישנן פאות הנמכרות בכמה מאות שקלים וישנן פחות שיכולות להגיע אף ל10-12 אלף שח. בשל העלויות הרבות אנשים רבים מחפשים אחר פאות יד שניה. בכל שוק של יד שניה, גם כאשר מדובר בפאות איכותיות, עדיין חשוב לבדוק את טיב הפאות שאתם מקבלים, גם אם אלה במחיר הרבה יותר זול מהמחיר המקורי.

איך לבדוק שהפאה במצב טוב?

  • ראשית כדאי לציין בפני המוכר שאתם רוכשים פאה יד שניה אולם עדיין לא תשלמו בעבור "זבל" או משהו שהוא פגום אלא שאתם רוצים פאה שמישהו אחר השתמש בה אך שמר עליה היטב.
  • חשוב לוודא שהפאה עברה חיטוי לאחר השימוש הקודם ואם לא תעבירו אותה בעצמכם.
  • חשוב לבדוק מאיזה חומר עשויה הפאה.
  • כדאי לבדוק בעיניים ובמגע ידיים את איכות הפאה ואת מצבה. כדאי לבדוק בקפידה את הפאה מכל הצדדים.
  • אם חשובה לכם כשרות הפאה כדאי לרכוש פאה מול חברה המחזיקה באישור כשרות לפאות שהיא משווקת.
  • אחראיות – זה שמדובר בפאות יד שניה לא אומר שאתם רוכשים פאה שתוך חודשיים-שלושה תלך לפח. האם אתם מקבלים אחראיות כלשהי על הפאה? אפילו קצרה יותר בזמן מאשר פאה חדשה?
  • מחיר – בעל החנות יכול להסתיר מכם את ההיסטוריה של הפאה ולהמציא סיפורים אך פרטים שונים כמו המחיר שהוא מבקש על הפאה עשויים לחשוף את מצבה האמיתי.

פאות יד שניה בפאות רמי:

באתר של פאות רמי תוכלו למצוא מגוון רחב של פאות מסוגים שונים: פאות לנשים, פאות רפואיות, פאות קאסטם, פאות טבעיות, תוספות שיער, פאות זולות, פאות להשכרה וכאמור גם פאות יד שניה כמובן. הפאות נמכרות תחת הכשרה הרב מרדכי גרוס שליט"א ובעלות תו תקן של איכות. באתר תוכלו למצוא קטלוג מגוון ועשיר של פאות שתוכלו לבחור מהן. כמו כן תוכלו ליהנות ממגוון פאות יד שניה ברמת איכות ושימור גבוהים במיוחד. במידה ותרצו להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו אנו כמובן נשמח לעזור לכם בכל עת. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.